| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Symmetra LX 32U replacement door | €581.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 483 x 51 x 1422 mm |
| Toote kuju | 32U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 6,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 564 mm |
| Pakendi sügavus | 107 mm |
| Pakendi kõrgus | 1486 mm |
| Pakendi kaal | 9 kg |