| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Symmetra LX 19U replacement door | €598.72 |
|
www.pc21.fr |
APC | €605.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 483 x 51 x 845 mm |
| Toote kuju | 19U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,15 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 561 mm |
| Pakendi sügavus | 107 mm |
| Pakendi kõrgus | 904 mm |
| Pakendi kaal | 5,6 kg |