| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Symmetra LX 13U replacement door | €475.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 483 x 51 x 578 mm |
| Toote kuju | 13U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,9 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 561 mm |
| Pakendi sügavus | 107 mm |
| Pakendi kõrgus | 638 mm |
| Pakendi kaal | 3,7 kg |