| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC NSYAPUB püstikutarvik Kinnitusraam | €19.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Teras |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Kaal | 90 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 60 mm |
| Pakendi sügavus | 110 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 90 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |