Tootja: APC
Mudel: NBPD0175
EAN: 0731304410997
APC NBPD0175. Toote värv: Must, Hoiustamistemperatuur (T-T): -15 - 65 °C, Kasutamistemperatuur (T-T): 0 - 45 °C. Toiteallikas: DC (alalisvool), Sisendpinge: 24 V. Laius: 95,5 mm, Sügavus: 74,7 mm, Kõrgus: 44,2 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 237,5 mm, Pakendi sügavus: 144,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC NETBOTZ RACK ACCESS POD 175 | €1264.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Sisendpinge | 24 V |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 65 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Sertifikaat | FCC, ICES |
| Ühilduvus | APC NBHN125, NBHN1356 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 95,5 mm |
| Sügavus | 74,7 mm |
| Kõrgus | 44,2 mm |
| Kaal | 340 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 237,5 mm |
| Pakendi sügavus | 144,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 81 mm |
| Pakendi kaal | 700 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |