| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC NBACS1356 püstikutarvik | €2426.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 615 mm |
| Sügavus | 246 mm |
| Kõrgus | 304 mm |
| Kaal | 2,03 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 904 mm |
| Pakendi sügavus | 529 mm |
| Pakendi kõrgus | 194 mm |
| Pakendi kaal | 2,45 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |