Tootja: APC
Mudel: ER7SHELFS
EAN: 0731304432562
APC ER7SHELFS. Tüüp: Seadmekapi riiul, Toote värv: Must, Maksimaalne kaal (mahutavus): 50 kg. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 485 mm, Sügavus: 392 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 580 mm, Pakendi sügavus: 480 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi riiul |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 485 mm |
| Sügavus | 392 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 580 mm |
| Pakendi sügavus | 480 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |