Tootja: APC
Mudel: ER7SHELF
EAN: 0731304428343
APC ER7SHELF. Tüüp: Seadmekapi riiul, Toote värv: Must, Maksimaalne kaal (mahutavus): 50 kg. Laius: 485 mm, Sügavus: 632 mm, Kõrgus: 32 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 580 mm, Pakendi sügavus: 710 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi riiul |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 485 mm |
| Sügavus | 632 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 580 mm |
| Pakendi sügavus | 710 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi kaal | 6 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |