| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Easy Rack Cable Manager Kaabli paneel | €158.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 60 mm |
| Pakendi sügavus | 530 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 500 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |