| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Data Distribution 0U SX Panel | €102.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Püstiku mahutavus | 0U |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 62 x 52 x 594 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 570 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 114 mm |
| Pakendi sügavus | 83 mm |
| Pakendi kõrgus | 654 mm |
| Pakendi kaal | 840 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |