| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Bracket Kit, Zero U PDU, HP | €125.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 114 x 19 x 70 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 410 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 216 mm |
| Pakendi sügavus | 152 mm |
| Pakendi kõrgus | 51 mm |
| Pakendi kaal | 550 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |