| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
APC Kabel Organizer Horizon. 2U AR8427A | €94.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ventilaator | Ei |
| Lukustuv | Ei |
| Sisse/välja lüliti | Ei |
| Käigultvahetus | Ei |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Rullikrattad | Ei |
| Sertifikaat | TAA, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 483 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 16,6 cm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 800 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 521 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 77 mm |
| Pakendi kaal | 1,05 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |