| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
APC HORIZONTAL CABLE MANAGER, 2U X 4" DEEP, SINGLE-SIDED WITH COVER | €125.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ventilaator | Ei |
| Lukustuv | Ei |
| Sisse/välja lüliti | Ei |
| Käigultvahetus | Ei |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Rullikrattad | Ei |
| Sertifikaat | TAA, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 483 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 11 cm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 1,02 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 157 mm |
| Pakendi sügavus | 526 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 1,36 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |