| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8576 püstikutarvik Paneelikomplekt | €120.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Paneelikomplekt |
| Toote värv | Must |
| Lukustuv | Ei |
| Sisse/välja lüliti | Ei |
| Käigultvahetus | Ei |
| Rullikrattad | Ei |
| Sertifikaat | REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 135 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 2,8 cm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Kaal | 130 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 232 mm |
| Pakendi sügavus | 165 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 300 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |