| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8574 püstikutarvik Seadmekapi kate | €122.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi kate |
| Toote värv | Must |
| Lukustuv | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Käigultvahetus | |
| Rullikrattad | |
| Sertifikaat | REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 620 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 31 cm |
| Kõrgus | 2 mm |
| Kaal | 1,04 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 739 mm |
| Pakendi sügavus | 428 mm |
| Pakendi kõrgus | 37 mm |
| Pakendi kaal | 2,69 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |