| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8573 püstikutarvik | €99.67 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 320 x 309 x 1 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 610 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 439 mm |
| Pakendi sügavus | 428 mm |
| Pakendi kõrgus | 37 mm |
| Pakendi kaal | 1,64 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |