| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Schneider Electric AR8561 rack accessory Blank panel | €156.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Paneel |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ventilaator | Ei |
| Lukustuv | Ei |
| Rullikrattad | Ei |
| Sertifikaat | UL, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 597 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 31,8 cm |
| Kõrgus | 192 mm |
| Kaal | 5,43 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 710 mm |
| Pakendi sügavus | 440 mm |
| Pakendi kõrgus | 315 mm |
| Pakendi kaal | 8,19 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |