Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Rullikrattad |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | REACH |
| Ühilduvus | APC AR106V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 71 mm |
| Sügavus | 91 mm |
| Kõrgus | 64 mm |
| Kaal | 2,27 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 152 mm |
| Pakendi sügavus | 218 mm |
| Pakendi kõrgus | 86 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |