Tootja: APC
Mudel: AR8451
EAN: 0014445045441
APC AR8451. Tüüp: Reguleeritav riiul, Toote värv: Must, Sertifikaat: RoHS, REACH, PEP, EOLI. Laius: 44 mm, Sügavus: 25 mm, Kõrgus: 495 mm. Pakendi laius: 109 mm, Pakendi sügavus: 84 mm, Pakendi kõrgus: 533 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8451 püstikutarvik Reguleeritav riiul | €65.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Reguleeritav riiul |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | RoHS, REACH, PEP, EOLI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Kõrgus | 495 mm |
| Kaal | 410 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 109 mm |
| Pakendi sügavus | 84 mm |
| Pakendi kõrgus | 533 mm |
| Pakendi kaal | 640 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |