| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8426A püstikutarvik Kaabli paneel | €111.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ventilaator | Ei |
| Lukustuv | Ei |
| Sisse/välja lüliti | Ei |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Rullikrattad | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 445 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 7,6 cm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Kaal | 950 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 543 mm |
| Pakendi sügavus | 137 mm |
| Pakendi kõrgus | 102 mm |
| Pakendi kaal | 1,14 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |