| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
APC AR8113A accessoire de racks Kit de montage | €22.60 |
|
www.pure-gaming.fr |
APC AR8113A accessoire de racks Kit de montage | €110.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnituskomplekt |
| Toote värv | Must |
| Sisse/välja lüliti | Ei |
| Käigultvahetus | Ei |
| Lukustuv | Ei |
| Rullikrattad | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 590 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241 mm |
| Pakendi sügavus | 165 mm |
| Pakendi kõrgus | 51 mm |
| Pakendi kaal | 910 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |