Tootja: APC
Mudel: AR8016ABLK
EAN: 0731304242246
APC AR8016ABLK. Tüüp: Kaablirenn, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall. Laius: 70 mm, Sügavus (maksimaalne): 29,8 cm, Kõrgus: 57 mm. Pakendi laius: 83 mm, Pakendi sügavus: 343 mm, Pakendi kõrgus: 89 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8016ABLK püstikutarvik Kaablirenn | €159.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaablirenn |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Sisse/välja lüliti | |
| Rullikrattad | |
| Seinale kinnitatav | |
| Ekraan | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 29,8 cm |
| Kõrgus | 57 mm |
| Paigaldamise sügavus (max) | 2 cm |
| Paigaldamise sügavus (min) | 1,23 cm |
| Kaal | 1,36 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 83 mm |
| Pakendi sügavus | 343 mm |
| Pakendi kõrgus | 89 mm |
| Pakendi kaal | 1,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |