| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
APC AR8008BLK accessoire de racks Plateau de câbles | €24.31 |
|
www.pure-gaming.fr |
APC AR8008BLK accessoire de racks Plateau de câbles | €142.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaablirenn |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Sisse/välja lüliti | Ei |
| Lukustuv | Ei |
| Rullikrattad | Ei |
| Seinale kinnitatav | Ei |
| Ekraan | |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 66 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 47 cm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Paigaldamise sügavus (max) | 30,6 cm |
| Paigaldamise sügavus (min) | 18,3 cm |
| Kaal | 1,32 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 89 mm |
| Pakendi sügavus | 527 mm |
| Pakendi kõrgus | 89 mm |
| Pakendi kaal | 1,41 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |