| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Surface Mount Raised Floor | €2031.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 279 x 209 x 29 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 8,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 368 mm |
| Pakendi sügavus | 533 mm |
| Pakendi kõrgus | 235 mm |
| Pakendi kaal | 9,55 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |