| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
APC AR7502 accessoire de racks Panneau de gestion de câbles | €140.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 42U |
| Sertifikaat | RoHS, REACH, PEP, EOLI |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 117 mm |
| Sügavus | 13 mm |
| Kõrgus | 1930 mm |
| Kaal | 2,27 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 216 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 2235 mm |
| Pakendi kaal | 7,75 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |