| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
APC Panel wentylacyjnyszaf NetShelter SX (ACF504) | €1052.75 |
|
mts.ee |
APC ACF504 püstikutarvik Ventilaatoriplaat | €1084.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Ventilaatoriplaat |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 724 mm |
| Sügavus | 893 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Kaal | 10,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 914 mm |
| Pakendi sügavus | 991 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi kaal | 14 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |