| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC ACF502 püstikutarvik Ventilaatoriplaat | €685.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Ventilaatoriplaat |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 574 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 89,3 cm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Kaal | 8,41 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 749 mm |
| Pakendi sügavus | 991 mm |
| Pakendi kõrgus | 152 mm |
| Pakendi kaal | 12,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |