Tootja: APC
Mudel: ACDC2550
EAN: 0731304299264
APC ACDC2550. Tüüp: Sügavuse fikseerija, Toote värv: Must, Sertifikaat: REACH. Laius: 300 mm, Sügavus (maksimaalne): 191,2 cm, Kõrgus: 131 mm. Pakendi laius: 327 mm, Pakendi sügavus: 2035 mm, Pakendi kõrgus: 94 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
APC DEPTH ADAP 1070/1200MM/SX42U/300MM | €260.01 |
|
mts.ee |
APC ACDC2550 püstikutarvik Sügavuse fikseerija | €384.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Sügavuse fikseerija |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 191,2 cm |
| Kõrgus | 131 mm |
| Kaal | 12,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 327 mm |
| Pakendi sügavus | 2035 mm |
| Pakendi kõrgus | 94 mm |
| Pakendi kaal | 15,3 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |