| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC ACDC2005 püstikutarvik Kinnitusraam | €130.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 22 cm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Kaal | 1,11 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 219 mm |
| Pakendi sügavus | 314 mm |
| Pakendi kõrgus | 108 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |