| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC ACDC2003 püstikutarvik Kinnitusplaat | €290.06 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusplaat |
| Toote värv | Must |
| Ekraan | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 396 mm |
| Sügavus | 199 mm |
| Kõrgus | 168 mm |
| Kaal | 4,91 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 265 mm |
| Pakendi sügavus | 449 mm |
| Pakendi kõrgus | 203 mm |
| Pakendi kaal | 16,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |