| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC ACDC1021 püstikutarvik Restiraam | €3328.79 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Restiraam |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | UL, cUL |
| Ekraan | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 870 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 1994 mm |
| Kaal | 118,2 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 946 mm |
| Pakendi sügavus | 711 mm |
| Pakendi kõrgus | 2083 mm |
| Pakendi kaal | 140,9 kg |