| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Rack Air Containment Rear | €2328.70 |
|
mts.ee |
APC ACCS1006 püstikutarvik Kinnitusraam | €2820.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 42U |
| Ekraan | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 750 mm |
| Sügavus | 196 mm |
| Kõrgus | 1911 mm |
| Kaal | 25,6 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 660 mm |
| Pakendi sügavus | 2032 mm |
| Pakendi kõrgus | 152 mm |
| Pakendi kaal | 33,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |