Tootja: StarTech.com
Mudel: RK3236BKF
EAN: 0065030888431
StarTech.com RK3236BKF. Tüüp: Eraldiseisev serverikapp, Püstiku mahutavus: 32U, Maksimaalne kaal (mahutavus): 800 kg, Lukk, Rullikrattad. Kaal: 101 kg. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Püstiku mahutavus | 32U |
| Tüüp | Eraldiseisev serverikapp |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 800 kg |
| Toote värv | Must |
| Raami tüüp | Suletud |
| Tootedisain | 4 postiga |
| Konstruktsioon tagauksele | Teras |
| Esiukse konstrukstioon | Klaas/teras |
| Külgpaneeli konstruktsioon | Teras |
| Eemaldatav tagauks | |
| Eemaldatav esiuks | |
| Lukk | |
| Tagaukse lukk | |
| Esiukse lukk | |
| Paigaldusava kuju | Nelinurkne |
| Rullikrattad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 1000 mm |
| Kõrgus | 1600 mm |
| Sisemine laius | 580 mm |
| Sisemine sügavus | 990 mm |
| Kaal | 101 kg |
| Paigaldamise sügavus (min) | 14 cm |
| Paigaldamise sügavus (max) | 83 cm |
| Pakendi andmed | |
| Kaasas olevate mutrivõtmete arv | 1 |
| Kaasas pähklid | |
| Mutrite arv | 40 |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvide arv | 82 |
| Kaasas olevate seibide arv | 48 |
| Pakendi laius | 1615 mm |
| Pakendi sügavus | 1065 mm |
| Pakendi kõrgus | 360 mm |
| Pakendi kaal | 101 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85381000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 1615 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 1065 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 360 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Vastavus harustandarditele | EIA/ECA-310-E |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |