Tootja: Intellinet
Mudel: 713771
EAN: 0766623713771
Intellinet 713771. Tüüp: Seinale monteeritav riiul, Püstiku mahutavus: 9U, Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg, Lukk. Kaal: 19 kg. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet Double Section - Wandschrank - Grau, RAL 7035 - 9U - 48,3 cm (19") (713771) | €455.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Püstiku mahutavus | 9U |
| Tüüp | Seinale monteeritav riiul |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Toote värv | Hall |
| Materjal | Klaas, SPCC |
| Raami tüüp | Suletud |
| Esiukse konstrukstioon | Klaas |
| Eemaldatavad küljepaneelid | |
| Küljepaneelid kaasa arvatud | |
| Lukk | |
| Esiukse lukk | |
| Sertifikaat | ANSI/EIA RS-310-D; IEC60297-2; DIN41494, Part 1; DIN41494, Part 7 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 540 mm |
| Sügavus | 450 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Kaal | 19 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85381000 |