Tootja: Intellinet
Mudel: 713238
EAN: 0766623713238
Intellinet 713238. Tüüp: Eraldiseisev serverikapp, Püstiku mahutavus: 42U, Maksimaalne kaal (mahutavus): 1500 kg, Lukk, Reguleeritavad jalad, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Kaal: 146 kg. Toote värv: Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Püstiku mahutavus | 42U |
| Tüüp | Eraldiseisev serverikapp |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 1500 kg |
| Toote värv | Hall |
| Raami tüüp | Suletud |
| Eemaldatavad küljepaneelid | Jah |
| Küljepaneelid kaasa arvatud | Jah |
| Lukk | Jah |
| Esiukse lukk | Jah |
| Reguleeritavad paigalduselemendid | Jah |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| Reguleeritavad jalad | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Sertifikaat | UL, Gost-R |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 800 mm |
| Sügavus | 1000 mm |
| Kõrgus | 2033 mm |
| Kaal | 146 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85381000 |