Tootja: Intellinet
Mudel: 711753
EAN: 0766623711753
Intellinet 711753. Tüüp: Seinale monteeritav riiul, Püstiku mahutavus: 6U, Maksimaalne kaal (mahutavus): 60 kg. Kaal: 19 kg. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 711753 püstik 6U Seinale monteeritav riiul Must | €424.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Püstiku mahutavus | 6U |
| Tüüp | Seinale monteeritav riiul |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 60 kg |
| Toote värv | Must |
| Materjal | SPCC |
| Raami tüüp | Suletud |
| Esiukse konstrukstioon | Klaas |
| Eemaldatavad küljepaneelid | |
| Küljepaneelid kaasa arvatud | |
| Sertifikaat | ANSI/EIA RS-310-D; IEC60297-2; DIN41494, Part 1; DIN41494, Part 7 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 370 mm |
| Kaal | 19 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85381000 |