| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC ECOSTRUXURE R-SERIES NETSHELTER RX | €3821.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Püstiku mahutavus | 42U |
| Tüüp | Eraldiseisev serverikapp |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 400 kg |
| Maksimaalne kandvus (ratastel) | 113 kg |
| Toote värv | Must, Hall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 800 mm |
| Sügavus | 1200 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Kaal | 213 kg |
| Paigaldamise sügavus (max) | 105,2 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85381000 |