| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC NSYOPB9U5F püstik 9U Seinale monteeritav riiul Hall | €357.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Püstiku mahutavus | 9U |
| Tüüp | Seinale monteeritav riiul |
| Toote värv | Hall |
| Materjal | Teras |
| Raami tüüp | Avatud |
| Küljepaneelid kaasa arvatud | |
| Lukk | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 500 mm |
| Kõrgus | 515 mm |