| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR2507 püstik 48U Eraldiseisev serverikapp Must | €3200.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Püstiku mahutavus | 48U |
| Tüüp | Eraldiseisev serverikapp |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 1200 mm |
| Kõrgus | 2324 mm |
| Kaal | 131,2 kg |
| Paigaldamise sügavus (min) | 6,6 cm |
| Paigaldamise sügavus (max) | 36,1 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85381000 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 700 mm |
| Pakendi sügavus | 1300 mm |
| Pakendi kõrgus | 2448 mm |
| Pakendi kaal | 151,7 kg |