Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Karbi tüüp | Kandiline kott |
| CD mahutavus | 24 ketast |
| Toote värv | Sinine, Läbipaistev |
| Materjal | Plast |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 38 mm |
| Kõrgus | 155 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |