| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama 00078352 optilise ketta ümbris Varrukaümbris 2 ketast Läbipaistev | €40.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| CD mahutavus | 2 ketast |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Polüpropüleen (PP) |
| Optilise ketta läbimõõt | 120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Kõrgus | 325 mm |
| Paksus | 4 mm |