Tootja: HP
Mudel: K3R65AA
EAN: 0888793664797
HP 9.5mm Slim BDXL Blu-Ray Writer Drive. Toote värv: Must, Paigaldus: Vertikaalne/horisontaalne. Otstarve: Lauaarvuti, Optilise seadme tüüp: Blu-Ray RW, Liides: Jada ATA. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista..., Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid: RedHat EL Linux 4.0, RedHat EL Linux 5.0, RedHat EL Linux 6.0, SuSE Linux 10, SuSE Linux 11. Laius: 128 mm, Sügavus: 95 mm, Kõrgus: 127 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 480 tk, Kihid kaubaaluse kohta: 8 tk, Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 6 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 9.5mm Slim BDXL Blu-Ray Writer Drive optiline kettaajam Sisemine Blu-Ray RW Must | €254.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | Jah |
| Toote värv | Must |
| Paigaldus | Vertikaalne/horisontaalne |
| Toimimine | |
| Otstarve | Lauaarvuti |
| Optilise seadme tüüp | Blu-Ray RW |
| Toetatud kettatüübid | BD, CD, DVD |
| Liides | Jada ATA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 128 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Kõrgus | 127 mm |
| Pakendi laius | 184 mm |
| Pakendi sügavus | 232 mm |
| Pakendi kõrgus | 95 mm |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 8 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84717030 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 480 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 10 tk |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | RedHat EL Linux 4.0, RedHat EL Linux 5.0, RedHat EL Linux 6.0, SuSE Linux 10, SuSE Linux 11 |