Tootja: ASUS
Mudel: 90DD0230-B30000
EAN: 5706998867391
ASUS BC-12D2HT. Toote värv: Must, Ketta laadimise tüüp: Alus, Paigaldus: Vertikaalne/horisontaalne. Otstarve: Lauaarvuti, Optilise seadme tüüp: Blu-Ray DVD Combo, Liides: Jada ATA. CD kirjutamise kiirus: 48x, DVD+R-i kirjutamise kiirus: 16x, CD korduvkirjutamise kiirus: 24x. CD lugemise kiirus: 48x, CD-R-i lugemise kiirus: 48x, CD-RW lugemise kiirus: 40x. DVD-draivi keskmine otsepöördusaeg: 160 ms, CD-ROM draivi keskmine otsepöördusaeg: 150 ms, BD-ROM-i keskmine otsepöördusaeg: 180 ms
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Sisemine | |
| Toote värv | Must |
| Ketta laadimise tüüp | Alus |
| Paigaldus | Vertikaalne/horisontaalne |
| Sertifikaat | E-Green Engine technology, Disc Encryption, password protection, M-DISC support |
| Kirjutamiskiirus | |
| CD kirjutamise kiirus | 48 x |
| CD korduvkirjutamise kiirus | 24 x |
| CD-RW kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD-R-i kirjutamise kiirus | 48 x |
| DVD-RAM-i kirjutamise kiirus | 5 x |
| Kahekihilise DVD+R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD-RW kirjutamise kiirus | 6 x |
| DVD+RW kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD+R-i kirjutamise kiirus | 16 x |
| DVD-R-i kirjutamise kiirus | 16 x |
| Kahekihilise DVD-R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| Lugemiskiirus | |
| CD lugemise kiirus | 48 x |
| CD-RW lugemise kiirus | 40 x |
| CD-R-i lugemise kiirus | 48 x |
| CD-ROM-i lugemise kiirus | 48 x |
| BD-ROM-i lugemise kiirus | 12 x |
| Kahekihilise BD-RE lugemise kiirus | 6 x |
| Kahekihilise BD-R-i lugemise kiirus | 8 x |
| BD-R-i lugemise kiirus | 12 x |
| BD-RE lugemise kiirus | 8 x |
| DVD+R-i lugemise kiirus | 16 x |
| DVD-RW lugemise kiirus | 12 x |
| DVD-RAM-i lugemise kiirus | 5 x |
| Kahekordse DVD-R-i lugemise kiirus | 12 x |
| DVD-ROM-i lugemise kiirus | 16 x |
| DVD-R-i lugemise kiirus | 16 x |
| DVD+RW lugemise kiirus | 12 x |
| Kahekihilise DVD+R-i lugemise kiirus | 12 x |
| Pöördusaeg | |
| DVD-draivi keskmine otsepöördusaeg | 160 ms |
| BD-ROM-i keskmine otsepöördusaeg | 180 ms |
| CD-ROM draivi keskmine otsepöördusaeg | 150 ms |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 80 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Cyberlink Power2Go 8, E-Green, M-DISC support |
| Toimimine | |
| Otstarve | Lauaarvuti |
| Optilise seadme tüüp | Blu-Ray DVD Combo |
| Liides | Jada ATA |
| Toetatud kettatüübid | BD-R, BD-R DL, BD-RE, BD-ROM, CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW, DVD-RW DL |
| LightScribe | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 146 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Kaal | 680 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717030 |