Tootja: Microsoft
Mudel: FQC-08962
EAN: 0885370921250
Microsoft Windows 10 Pro. Tarkvara tüüp: Delivery Service Partner (DSP), Litsentsi tüüp: Full packaged product (FPP), Litsentsi kogus: 1 litsents(i). Minimaalne kõvakettaruum: 16 GB, Minimaalne mälumaht (RAM): 1 GB, Minimaalne protsessori kiirus: 1 GHz. Keel: Saksa keel, Meediumi tüüp: DVD
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Software MS Windows 10 Pro 32Bit DSP/SB deutsch | €202.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Süsteeminõuded | |
| Minimaalne kõvakettaruum | 16 GB |
| Minimaalne mälumaht (RAM) | 1 GB |
| Minimaalne protsessori kiirus | 1 GHz |
| Miinimumnõue ekraani resolutsioonile | 800 x 600 pikslit |
| Miinimumnõue DirectX-le | 9.0 |
| Arhitektuur | |
| 64-bitine raaltöötlus | |
| Litsents | |
| Tarkvara tüüp | Delivery Service Partner (DSP) |
| Litsentsi tüüp | Full packaged product (FPP) |
| Litsentsi kogus | 1 litsents(i) |
| Funktsioonid | |
| Keel | Saksa keel |
| Meediumi tüüp | DVD |