Tootja: Microsoft
Mudel: KW9-00125
EAN: 0885370922127
Microsoft Windows 10 Home. Tarkvara tüüp: Delivery Service Partner (DSP), Litsentsi tüüp: Full packaged product (FPP), Litsentsi kogus: 1 litsents(i). Minimaalne kõvakettaruum: 20 GB, Minimaalne mälumaht (RAM): 2 GB, Minimaalne protsessori kiirus: 1 GHz. Keel: Rootsi, Meediumi tüüp: DVD
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Microsoft Windows 10 Home Full packaged product (FPP) 1 lisenssi(t) | €247.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
Microsoft Windows Home 10 - 64-bit - OEM - DVD - Swedish | €250.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Süsteeminõuded | |
| Minimaalne kõvakettaruum | 20 GB |
| Minimaalne mälumaht (RAM) | 2 GB |
| Minimaalne protsessori kiirus | 1 GHz |
| Miinimumnõue ekraani resolutsioonile | 800 x 600 pikslit |
| Miinimumnõue DirectX-le | 9.0 |
| Arhitektuur | |
| 64-bitine raaltöötlus | |
| Litsents | |
| Tarkvara tüüp | Delivery Service Partner (DSP) |
| Litsentsi tüüp | Full packaged product (FPP) |
| Litsentsi kogus | 1 litsents(i) |
| Funktsioonid | |
| Keel | Rootsi |
| Meediumi tüüp | DVD |