Tootja: Lenovo
Mudel: 7S05001AWW
EAN: 0847903000009
Lenovo Windows Server Datacenter 2019. Tarkvara tüüp: Original Equipment Manufacturer (OEM). Minimaalne kõvakettaruum: 32 GB, Minimaalne mälumaht (RAM): 0,512 GB, Minimaalne protsessori kiirus: 1,4 GHz. Keel: Mitmekeelne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Lenovo WinSrv 2019 DC ROK 16 core - MultiLang (7S05001AWW) | €6916.68 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Süsteeminõuded | |
| Minimaalne kõvakettaruum | 32 GB |
| Minimaalne mälumaht (RAM) | 0,512 GB |
| Minimaalne protsessori kiirus | 1,4 GHz |
| Soovituslik RAM | 2048 MB |
| Nõutav optiline seade | |
| Miinimumnõue ekraani resolutsioonile | 1024 x 768 pikslit |
| Arhitektuur | |
| 64-bitine raaltöötlus | |
| Litsents | |
| Tarkvara tüüp | Original Equipment Manufacturer (OEM) |
| Edasimüüja valikulised lisad | |
| Funktsioonid | |
| Keel | Mitmekeelne |
| Toetatud protsessorituumade arv | 16 |