| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC Actassi Kinnitusraam | €30.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Teras |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 40 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 5 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |