Tootja: Fujitsu
Mudel: PY-WBS94A
EAN: 4065221329718
Fujitsu Windows Server 2019 Standard. Tarkvara tüüp: Meediakomplekt, Litsentsi kogus: 1 litsents(i). Minimaalne kõvakettaruum: 32 GB, Minimaalne mälumaht (RAM): 0,512 GB, Minimaalne protsessori kiirus: 1,4 GHz. Keel: Saksa keel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD DOWNGRADE/DOWN-EDITION | €10.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Süsteeminõuded | |
| Minimaalne kõvakettaruum | 32 GB |
| Minimaalne mälumaht (RAM) | 0,512 GB |
| Minimaalne protsessori kiirus | 1,4 GHz |
| Soovituslik RAM | 2048 MB |
| Miinimumnõue ekraani resolutsioonile | 1024 x 768 pikslit |
| Litsents | |
| Tarkvara tüüp | Meediakomplekt |
| Litsentsi kogus | 1 litsents(i) |
| Funktsioonid | |
| Keel | Saksa keel |