| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Sony Lens Hood For SEL24105 G | €45.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sobiva läätse diameeter | 9,54 cm |
| Kuju | Õieleht |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | Sony SEL24105G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Üldine laius | 9,54 cm |
| Üldine sügavus | 4,13 cm |
| Kogukõrgus | 9,54 cm |
| Kaal | 31 g |