Tootja: Philips
Mudel: 929002269201
Philips Hue White and colour ambience Lightstrip Plus pikendus V4, 1 meeter on nutikas valgusriba, mille pikkus on 1 meeter. Seda toodab Philips by Signify. Valgusriba on mitmevärviline ja sellel on võimalik valida üheksateist miljonit erinevat värvi, sealhulgas muutuv värvitoon vastavalt soovile. Valgusriba on dimmerdatav ning selle Bluetooth- ja Zigbee liidese abil saab seda juhtida kasutades nutiseadet või Philips Hue süsteemi.
Valgusriba on vastupidav ja valmistatud kvaliteetsest silikoonist ja kaitseklasist. See on pikendatav ja lõigatav vastavalt vajadusele. Valgusriba integreeritud LED-pirn on võimsusega 11,5 W ning tagab energiasäästliku valgustuse. Pirni eluiga on umbes 25000 tundi.
Lisaks saab valgusriba tuhmistada vastavalt soovitud atmosfäärile. Valgus jaotub suunatult ning seda on võimalik hajutada. Valgusriba saab kasutada erinevates tingimustes, kuna see talub temperatuure vahemikus -20 kuni 45 °C ning suhtelist õhuniiskust vahemikus 5-95%.
Valgusriba on väga mitmekülgne ja ühildub populaarsete koduautomaatika lahendustega nagu Apple HomeKit, Amazon Alexa ning Google Assistant. Seega saab seda mugavalt juhtida ja kontrollida häälkäskluste abil.
Philips Hue White and colour ambience Lightstrip Plus pikendus V4 on suurepärane valik nii koduvalgustuse täiendamiseks kui ka meeleolu loomiseks erinevates ruumides. Selle uuendatav tarkvara tagab, et toode on alati ajakohane ja saavutab kohe täisvalguse.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Nutikas valgusriba |
| Pirni tüüp | Integreeritud LED |
| Liides | Bluetooth/Zigbee |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Tarviku/korgi tüüp | Mittevahetatav(ad) pirn(id) |
| Värvimuutev | Jah |
| Valguse värv | Muutuv |
| Värvitemperatuur (min) | 2000 K |
| Värvitemperatuur (maks) | 6500 K |
| Pirni võimsus | 11,5 W |
| Pirni eluiga | 25000 h |
| Korpuse materjal | Silikoon |
| Dimmerdatav | Jah |
| Tuhmistatav | Jah |
| Asenduspirni võimsus (max) | 11,5 W |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Kaitseklaas | II |
| Pikendatav | Jah |
| Hajuva valguse efekt | Ei |
| Valguse jaotumine | Suunata |
| Lõigatud suuruseks | Jah |
| Uuendatav tarkvara | Jah |
| Saavutab kohe täisvalguse | Jah |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Värvide arv | 16000000 värvid |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Materjal | Silikoon |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718699703448 |
| Sisendpinge | 24 DC V |
| Netokaal | 53 g |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendsagedus | 24 V DC Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kaabli nurgaühenduste arv | 1 |
| Toimimine | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Töötab Apple HomeKit'iga | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 1000 mm |
| Laius | 15 mm |
| Kõrgus | 5,5 mm |
| Pikkus | 1000 mm |
| Kaal | 62 g |
| Valgusriba pikkus | 99,8 cm |
| Valgusriba laius | 1,45 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 8,8 mm |
| Pakendi sügavus | 5,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 115 g |
| Pakendi kogukaal | 120 g |
| Pakendi netokaal | 60 g |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 929002269201 |